Sobota, 13 Czerwiec
Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny -

Reklama


Reklama

Kapelusze, koronki i szyk sprzed wieku. To oni zachwycili jury w konkursie na najlepszy strój retro


Elegancja rodem z lat 20. i 30., dopracowane dodatki oraz stroje, które wyglądały jak wyjęte z dawnych fotografii. Podczas rodzinnego pikniku w Rozogach uczestnicy konkursu na Najlepszy Strój Retro przenieśli publiczność w czasie. Jury nie miało łatwego zadania, bo poziom tegorocznej rywalizacji okazał się wyjątkowo wysoki.



Konkurs był jednym z najbardziej widowiskowych punktów programu pikniku rodzinnego. Na scenie pojawili się uczestnicy w stylizacjach inspirowanych modą minionego stulecia. Nie brakowało eleganckich garniturów, kapeluszy, koronkowych sukien, rękawiczek i dodatków, które budowały klimat dawnych lat.

Publiczność nagradzała kolejne prezentacje brawami, a komisja konkursowa miała trudne zadanie, oceniając nie tylko sam strój, ale także jego zgodność z epoką, pomysłowość i dbałość o detale.


Reklama

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały: Beata Olkowicz, Małgorzata Kamińska-Bałdyga oraz Anna Rudnik.

Organizatorzy podkreślają, że najważniejsza była wspólna zabawa i zaangażowanie mieszkańców.

– Cieszymy się, że tak wiele osób włączyło się do konkursu i stworzyło wyjątkową atmosferę podczas pikniku. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością, a ich stroje robiły naprawdę duże wrażenie – podkreślają organizatorzy.

Reklama

Choć jury wyłoniło laureatów, brawa należą się wszystkim uczestnikom. To właśnie oni sprawili, że na kilka godzin Rozogi zamieniły się w miejsce przypominające kadry z przedwojennych fotografii.

 



Komentarze do artykułu

Mieszkaniec

Idea super ale reszta to kolesiostwo i kumoterstwo. Wstyd żeby nagrody otrzymali swoi, siostra organizatorki, żona przewodniczącego rady gminy i teściowa wójta. A tak na marginesie to jest to nie pierwszy raz. Zastanowić by się należało bo lata kadencji lecą szybko.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama